Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Новини

У Бабанській школі – новий автобус та кабінет інформатики

Дата створення: 23:51 08.02.2018

Розвитку освітніх закладів, які, передбачається, стануть опорними на Уманщині, приділяється особлива увага районної влади. Зокрема, оновленню їх матеріально-технічної бази.

Для учнів початкових класів Колодистенської школи придбано мультимедійний комплекс

Дата створення: 23:29 08.02.2018

           У найменших вихованців Колодистенської школи  – справжнє свято, адже відтепер допомагати їм у навчальному процесі буде мультимедійний комплекс, який урочисто представлено 5 лютого. На ці цілі з районного бюджету було спрямовано 60 тис. грн.

Другий етап VIII сільських спортивних ігор з волейболу

Дата створення: 14:25 07.02.2018

     04 лютого 2018 року в рамках VIII сільських спортивних ігор в Уманському районі відбувся другий етап змагань по волейболу серед чоловіків. Змагання проходили в спортивних залах Родниківської та Кочубіївських шкіл. Команди  Паланки, Берестівця, Іванівки, Бабанки, Кочубіївки та Кочубіївки-2 боролись за путівки до фіналу в спортивній залі Кочубіївської ЗОШ.  Колективи змагались за круговою системою.

Змагання по баскетболу серед школярів

Дата створення: 02:54 07.02.2018

3.02.2017 відбулись зональні змагання з баскетболу серед школярів. Участь взяли 11 команд які було поділено на дві зони. Ладижинська зона: Дубова, Собківка, Колодисте, Рижавка. До фіналу пройшли Дубова та Собківка. Родниківська зона: Родниківка, Паланка, Бабанка, Іванівка, Ст. Бабани. До фіналу пройшли Паланка та Родниківка.  

Про участь у Різдвяному фестивалі «Гуцульська казка»

Дата створення: 10:18 25.01.2018

      Нещодавно Косенівський фольклорний ансамбль «Дзвіночки» разом із своїм керівником Головченко Г.І. завітали до мальовничої Яремчі, що на Прикарпатті. Учасники ансамблю взяли участь у Різдвяному фестивалі «Гуцульська казка», святкуванні Дня Соборності України 22 січня, де виконували колядки та щедрівки в районному  будинку культури, відвідали казковий Буковель, засніжену Ворохту.