Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Новини

Інформація про відзначення Дня Соборності України

Дата створення: 02:03 27.01.2019

       День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.

Про участь учнів Косенівського НВК у VII Міжнародному фестивалі народної творчості «Вашківецька Маланка» (переберія)

Дата створення: 01:55 27.01.2019

       Ось уже в котрий раз учні Косенівського НВК, фольклорний колектив «Дзвіночки», їдуть на Міжнародний фестиваль до зимових Карпат, у місто Яремче.

Відзначення Дня Соборності України в Колодистенській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата створення: 16:05 23.01.2019

            День Соборності  відзначається в Україні щороку 22 січня, на честь проголошення в цей день у 1919 році Акту возз'єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Тоді незалежні частини України, що постали на уламках зруйнованих Російської та Австро-Угорської імперій, об'єдналися в єдину соборну і неподільну Українську державу. Український народ, що століттями був розділений між різними країнами, визволився нарешті з неволі і отримав можливість об'єднатися на своїй землі в цілісній Україні.

Про відзначення 100-річчя Дня Соборності України в Бабанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів «На шляху до свободи та незалежності»

Дата створення: 02:24 23.01.2019

    З метою  формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення 100-річчя Дня Соборності України в Бабанській загальноосвітній школі під керівництвом заступника директора з виховної роботи Куць Інни Василівни, організовано та проведено урочисту лінійку «На шляху до свободи та незалежності».

День Соборності України у Юрківському НВК

Дата створення: 00:39 23.01.2019

   22 січня в Юрківському НВК з нагоди 100-річчя об’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки було проведено заходи: загальношкільну святкову лінійку та тематичні години.

Інтерактивні технології в освітньому процесі

Дата створення: 01:38 16.01.2019

          15 січня на базі Родниківської ЗОШ I-III ступенів імені Т.Г. Шевченка зібралися освітяни району та Паланської ОТГ для навчання щодо використання сучасних технічних засобів навчання, зокрема, інтерактивної дошки в освітньому процесі.

Благодійна Щедрівка

Дата створення: 09:19 15.01.2019

      14 січня жителі села  Ятранівка  були запрошені на "Благодійну Щедрівку". Участь у такому заході взяли учні та педагогічний колектив Ятранівської філії, а також сільський ансамбль Будинку культури "Калинонька". В центрі села лунали щирі привітання із прийдешніми святами, посівання та народні колядки і щедрівки. 

На Уманщині відбувся районний фестиваль колядок та щедрівок

Дата створення: 02:00 15.01.2019

   14 січня на території ДІАЗ Стара Умань відбувся вже традиційний на Уманщині фестиваль фольклорних дійств «Добрий вечір, Щедрий вечір». Участь у ньому взяли творчі колективи, хори та ансамблі з різних куточків нашого краю аби радувати гостей свята різдвяними віншуваннями, автентичним виконанням відомих українських колядок і щедрівок.

Відбулося засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Уманської РДА

Дата створення: 01:49 15.01.2019

     10 січня 2019 року відбулося засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Уманської райдержадміністрації, яку провів начальник відділу Борис Бондар. Участь у засіданні колегії взяли голова районної ради Оксана Супрунець та перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Жорницький.

Про нагородження переможців конкурсу відеороликів «Світ професій: дитячими очима»

Дата створення: 02:01 28.12.2018

          З метою виховання у молоді спрямованості на самопізнання і власну активність як основу професійного самовизначення, сприяння гармонійному розвитку особи, Уманською районною філією Черкаського ОЦЗ організовано та проведено I етап обласного конкурсу відеороликів серед школярів старшого віку «Світ професій: дитячими очима». Конкурс проходив за сприяння відділу освіти, молоді та спорту Уманської РДА.