Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Новини

День фізкультури і спорту

Дата створення: 12:34 09.06.2018

   У Танському НВК під час відпочинкової зміни проведено День фізичної культури і спорту під гаслом «Здоров'я кожної людини – це його багатство».

Всеукраїнський фестиваль козацької творчості імені І.Гонти та М.Залізняка ”Коліївщина – 250”

Дата створення: 11:54 09.06.2018

     3 червня площу перед новим корпусом Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини заполонили люди у військовій формі – учасники Всеукраїнського фестивалю-конкурсу козацької творчості імені І.Гонти та М.Залізняка “Коліївщина – 250”, делегати козацьких товариств з усієї України.

До Міжнародного дня захисту дітей на Уманщині відбулося районне свято дитинства

Дата створення: 02:08 02.06.2018

     Уже стало доброю традицією 1 червня в районі відзначати Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Цього року дійство відбувалося на подвір’ї Полянецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, де зібралося понад 250 дітей з освітніх закладів району. В першу чергу на захід були запрошені діти пільгових категорій, а саме діти-інваліди, діти, батьки яких беруть участь в АТО, діти-переселенці, діти-сироти та позбавлені батьківського піклування. 

Табір праці і відпочинку «Олімпієць», на базі Дмитрушківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Дата створення: 00:04 01.06.2018

     30 травня 2018 року розпочав роботу табір праці і відпочинку «Олімпієць», на базі Дмитрушківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Зміна триватиме 14 робочих днів. У пришкільному таборі відпочиватимуть 177 школярів.

Заходи із відзначення Дня Європи в Україні в Колодистенській ЗОШ I-III ступенів

Дата створення: 11:05 26.05.2018

  З метою поглиблення знань учнів про Європу, формування європейського світогляду, сприяння поширенню знань про Європейський Союз, підвищення громадянської та політичної культури у школі, протягом квітня – травня 2018 року в Колодистенській ЗОШ І-ІІІ ступенів були проведені наступні заходи:

День Європи в Україні

Дата створення: 08:55 23.05.2018

      З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи. У Родниківській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка проведено низку заходів з приводу цього свята.

В Уманському районі активно готуються до оздоровлення та відпочинку дітей

Дата створення: 00:46 23.05.2018

     21 травня під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Наталії Сиротюк відбулося засідання координаційної ради райдержадміністрації з оздоровлення, відпочинку, зайнятості дітей та учнівської молоді.

Про проведення збору-наради та навчання для кухарів, завгоспів та медичних сестер

Дата створення: 00:38 23.05.2018

     У зв’язку з надзвичайною ситуацією (масове отруєння невідомою речовиною), що виникла в Черкаській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8, 18 травня 2018 року у  великій залі приміщення Агропромислового комплексу проведено збір-нараду та навчання для кухарів, завгоспів та медичних сестер за участю: Бондаря Б.Б., начальника відділу освіти, молоді та спорту, Качанової Л.П., начальника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Уманського міськрайонного управління ГУ ДПСС в Черкаській області та працівників відділу освіти, молоді та спорту. 

День вишиванки в Доброводівському навчально-виховному комплексі імені Миколи Руденка

Дата створення: 17:17 20.05.2018

     День вишиванки – всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Основна мета заходу – це збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави загалом.