Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Знову перемога!

   Вихованці ЦДЮТ – надзвичайно талановиті, творчі та обдаровані діти. Вони є регулярними переможцями та призерами обласних та всеукраїнських виставок та змагань. І знову маємо чудові  результати та перемоги.

   Конкурси проведені на базі комунального закладу «Черкаський обласний центр науково – технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради».

Обласна виставка -  конкурс декоративно ужиткового  і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

   Основною  метою цього конкурсу є підведення підсумків роботи творчих об’єднань учнів гуртків декоративно – ужиткового та образотворчого мистецтва; пропаганда та популяризація досягнень  дитячих колективів художньо – естетичного напряму; залучення учнівської молоді до розуміння прекрасного в навколишньому середовищі, в своєму житті; художньо – естетичне виховання учнівської молоді, поваги до національної культурної спадщини

  Нагороджуються грамотами І-ІІІ ступенів Черкаського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді переможці обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край" вихованці Центру дитячої та юнацької творчості.

І місце

  Радченко Валентин та Богомаз Тетяна

Номінація "Інші техніки виконання",

назва роботи "Село на нашій Україні, неначе писанка, село..."
Керівник гуртка "Моделювання та пошиття одягу" – Тетяна Василевська.

   Калніньш Єлизавета та Горова Анна

Номінація "Інші техніки виконання", назва роботи " Обійму тебе віночком, рідна Україна".
Керівник гуртка "Мистецтво канзаші" – Тетяна Чепіль.

 

ІІ місце

   Руденко Тарас

Номінація "Ткацтво", назва роботи "Подарунок для сестрички".
Керівник гуртка "Народні ремесла України" - Валентина Альошкіна.

 

ІІІ місце


   Супрун Аліна

Номінація "Народна лялька", назва роботи " Нічого кращого немає, як тая мати молодая...
Керівник гуртка "Workshop" – Ірина Утяніна.

   Шевчук Дарія та Гнідко Вероніка

Номінація "Інші техніки виконання", назва роботи " Весела ферма".
Керівник гуртка " Робимо своїми руками" – Ольга Ткаченко.

   Будченко Олександр

Номінація "Інші техніки виконання", назва роботи " Літній дощ".
Керівник гуртка "Умілі пальчики" – Любов Будченко.

   Лелека Діана

Номінація " Графіка", назва роботи "Приголублю Україну, як лелеку сизокрилу".
Керівник студії образотворчого мистецтва – Ірина Вовнянко.

   Пентій Вероніка

Номінація " Живопис", назва роботи "Мелодія рідного краю".
Керівник студії образотворчого мистецтва – Ірина Вовнянко.

 

Обласний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»

   Конкурс проведено з метою розвитку творчих здібностей у  дітей та підлітків; відтворення уявлень про Космос засобами мистецтва; формуваннязацікавленості у дітей історією розвитку людини; дослідженнями про Всесвіт; підтримка та розвиток образотворчого та декоративно – прикладного мистецтва.

І місце

   Бабій Яніна

Номінація «Живопис», назва роботи «Магія космосу»

Керівник Студії образотворчого мистецтва - Ірина Вовнянко.

Робота братиме участь у Всеукраїнському етапі конкурсу.

 

Обласний конкурс «Збережемо першоцвіти»

   Конкурс проведено Черкаським обласним центром роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради.

   Мета: формування екологічної культури особистості, набуття навичок і досвіду розв’язання екологічних проблем, залучення до практичної природоохоронної роботи учнів загальноосвітніх, професійно–технічних і позашкільних навчальних закладів, розвивати почуття відповідального ставлення до природи, формування екологічної культури.

 

І місце

   Сквирський Ростислав
Номінація «Акварельний живопис»,  назва роботи «Весняний сон чарівних ельфів».
Керівник гуртка "Студія образотворчого мистецтва» – Ірина Вовнянко.

 

   Дякуємо керівникам гуртків та їх вихованцям за плідну роботу, активну участь у конкурсах і блискучі результати!



« повернутися до списку новин