Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Навчальний семінар для керівників закладів освіти з теми «Хмарні технології в управлінській діяльності керівника закладу освіти»

     22 березня на базі Дмитрушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся навчальний семінар для керівників закладів освіти з теми «Хмарні технології в управлінській діяльності керівника закладу освіти».

     У роботі семінару взяла участь голова Дмитрушківської сільської ради Шевчук Тетяна Борисівна, яка представила освіту громади та побажала успіхів  керівникам закладів освіти та високих досягнень здобувачам освіти.

      По інноваційному, як відеорезюме, свій заклад представила директор Дмитрушківської опорної школи Мовчан Ніна Іванівна.

   Завдяки впровадженню інформаційних технологій в освіту з’явилися нові можливості для модернізації управління навчальним закладом. Хмарні технології – це кардинально новий сервіс, який дозволяє віддалено використовувати засоби обробки і зберігання даних в освітній діяльності.

     Навчання хмарним технологіям та використання Google сервісів  в управлінській діяльності  здійснила завідувач лабораторії розвитку освіти та педагогічних інновацій ОІПОПП Замулко Олена Іванівна.« повернутися до списку новин