Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Семінар вчителів 3-х класів

         21 грудня 2018 року на базі Родниківської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів імені Т.Г. Шевченка проведено семінар вчителів 3-х класів закладів загальної середньої освіти на тему «Використання інноваційних технологій. Особливості організації освітнього процесу за науково-педагогічним проектом «Інтелект України».

    Метою заходу було ознайомити учасників із інноваційною системою навчання учнів за науково-педагогічним  проектом «Інтелект України» та останніми новинками в галузі робототехніки. Всеукраїнський науково-педагогічний  проект «Інтелект України» забезпечує впровадження в освітній простір нашої держави системи пошуку, розвитку та педагогічної підтримки інтелектуально здібних дітей і учнівської молоді.

     Зустріли учасників семінару привітальна група та директор навчального закладу О.І.Слупіцька. Вона презентувала навчальний заклад та досвід роботи вчителя початкових класів Медвідь Л.П.

    Методичні рекомендації щодо формування інтелектуальної  креативності, формування мотивації пізнавальної діяльності учнів, уміння вирішувати завдання творчого характеру, формування  компетентності «Умій вчитися» надала методист РМКГ.І. Бержанір.

     Учасники семінару відвідали уроки з української мови із вивчення теми «Іменник» та математики – «Швидкість. Задачі на рух. Одиниці вимірювання швидкості», які провела вчитель початкових класів Медвідь Л.П.

     Учителі 3 класів взяли участь у майстер-класі з навчального предмету «Еврика» та ознайомилися з різними методами вирішення логічних задач – табличним методом, методом організованого перебору варіантів, графів, схематичного малюнка. Також вони самостійно вирішували комбінаторні, винахідницькі задачі.

      Учні презентували свої досягнення з робототехніки і переконали всіх присутніх, що FIRST LEGO LEAGUE JUNIOR – це весела STEM програма для дітей.

   

   « повернутися до списку новин