Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Міжнародний день миру

   У сучасному світі мир – це найбільша цінність та мрія.  В Україні День миру встановлений Указом Президента в 2002 році і відзначається щорічно  21вересня – в Міжнародний день миру.

0

   «Ми за мир у всьому світі» – фраза,  яка для українців має  надзвичайно важливе значення. За спокій  і   за мир неіснування, за право жити у власній процвітаючій, сильній державі досі триває боротьба на сході нашої країни.

   З нагоди Дня миру в  закладах освіти району було проведено ряд  тематичних заходів. У Доброводівському та Косенівському НВК, Іванівській ЗОШ І-ІІІ ступенів було оформлено цікаві  тематичні виставки  дитячих малюнків «Ми за мир у всьому світі», де учні  презентували своє бачення мирного життя на Землі. Учні  Сушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів  взяли участь у  флешмобі  «Мир планеті Земля»  та стали учасниками  конкурсу малюнків «Хай буде мир на Україні». Учні Бабанського, Родниківського, Полянецького закладів  освіти  презентували  проникливі  відеоролики,  в яких закликали всіх жити в мирі і злагоді. Спільний колаж під назвою «Мир моїми очима»  виготовили учні Дубівського НВК.У Шаринському НВК провели конкурс малюнків та флешмоб «Діти України за мир!». В кожному закладі освіти було проведено виховні години та  Всеукраїнську  щорічну  акцію «Голуб миру».

   Щиро бажаємо всім мирного неба, оскільки воно відкриває перед нами величезні, незвідані  перспективи! Бажаємо  надихатися, радіти життю,  творити добро! Нехай на землі не буде війни, катаклізмів  і лиха, а повсюду панує гармонія, взаєморозуміння  і мир!

 « повернутися до списку новин