Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Для учнів початкових класів Колодистенської школи придбано мультимедійний комплекс

     

     У найменших вихованців Колодистенської школи  – справжнє свято, адже відтепер допомагати їм у навчальному процесі буде мультимедійний комплекс, який урочисто представлено 5 лютого. На ці цілі з районного бюджету було спрямовано 60 тис. грн.

     З цієї нагоди у школу завітали голова районної державної адміністрації Євгеній Данченко та голова районної ради Оксана Супрунець.

 

 

     Євгеній Данченко подякував голові та депутатському корпусу районної ради за сприяння у закупівлі обладнання, яке дасть можливість покращити та заохотити маленьких учнів до навчання. Це приклад того, коли спільна праця районної ради, райдержадміністрації, відділу освіти, молоді та спорту, сільської ради дає відчутні плоди.

     Водночас, Оксана Супрунець відмітила, що підвищення якості  освітніх послуг є одним із пріоритетів у діяльності депутатського корпусу. Тому не випадково на бюджетній комісії депутати ініціювали пропозицію щодо закупівлі інноваційного обладнання для двох навчальних закладів: Косенівського НВК і Колодистенської ЗОШ I-III ступенів. У ході візиту гості побували на уроці учнів 1 класу, на якому мали змогу побачити, як проходить навчальний процес за допомогою інтерактивної дошки.

     Як зазначив начальник відділу освіту, молоді та спорту райдержадміністрації Борис Бондар, дану дошку можна використовувати не лише в початкових класах, а й на предметних уроках – фізиці, хімії, геометрії тощо.

     Педагоги та школярі подякували за чудову нагоду працювати з такою сучасною мультимедійною дошкою, адже інформатизація навчального процесу продиктована вимогами часу.

          У цей день в ході візиту директор школи Світлана Крижановська провела екскурсію навчальним закладом, в ході якої було оглянуто навчальні кабінети, краєзнавчий музей, шкільний музей історії освіти села Колодисте, спортивну залу тощо.

       У 2017/2018 навчальному році у Колодистенській школі здобувають освіту 136 учнів із 4 сіл: Колодистого, Рижавки, Затишку і Малого Затишку. Навчально-виховний процес учнів забезпечують 19 педагогічних працівників. Учні школи є учасниками та призерами районних предметних олімпіад.

 « повернутися до списку новин