Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

«Ви – нове покоління українців», – очільник області вручив відзнаки школярам

     Сімдесят старшокласників із усієї області отримали відзнаки «Відмінник Захисту Вітчизни». Вони найкраще серед однолітків опанували військово-патріотичну підготовку.

     Наш район представляли Омельчук Іван Валерійович, учень 11 класу Іванівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Уманської районної ради, Іщенко Артем Миколайович, учень 11 класу Родниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка Уманської районної ради та Середінський Андрій Анатолійович, учень 11 класу Кочубіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Паланської сільської ради Уманського району.

      Відзнаки школярам вручали голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко та військовослужбовці. Уже за традицією це відбувалося на плацу в Навчальному центрі Держприкордонслужби України.

     За три роки «відмінниками захисту Вітчизни» вже стали понад 300 школярів, – сказав очільник області Юрій Ткаченко. – І видно, що для них ця відзнака цінна. Саме цього ми й хотіли, започатковуючи її. Будьмо відвертими: до 2014 року цей шкільний предмет не був актуальним. У багатьох школах не було навіть потрібного оснащення. Тому ми крок за кроком створюємо необхідні умови: починаючи від обладнання та завершуючи інтерактивними тирами. Усе це важливо, коли ми говоримо про безпеку нашої країни.

      Нагадаємо, відзнаку «Відмінник Захисту Вітчизни» на Черкащині вручають із 2015 року за ініціативи голови ОДА Юрія Ткаченка. Її дизайн розробив школяр із Городищини Артем Бабич.« повернутися до списку новин