Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

«Весела дітвора» - володарі Гран - прі четвертого Всеукраїнського фестивалю- конкурсу дитячо- юнацької творчості «Козацький шлях UA» 2018

        12 – 14 жовтня 2018 року гуртківці ДЮКФП,  учні Старобабанівської ЗОШ І – ІІІ ступенів, учасники Зразкового акробатичного колективу «Весела дітвора»

у складі: Демидовської Богдани, Соболенко Поліни, Діденко Віталіни, Сінькевич Каміли,  Вахоцької Софії, Василенко Вероніки, Валєвич Ольги, Плахотнюк Валерії, Плахотнюк Вікторії, Діденко Ілони, Сінькевич Вероніки, керівник Роговенко Наталя Володимирівна  взяли участь у четвертому Всеукраїнському фестивалі – конкурсі дитячої та юнацької творчості «Козацький шлях  UA», що проходив у м. Черкаси до Дня Українського козацтва та Дня захисника України. Організатором якого є Черкаське обласне відділення Дитячого фонду України, Черкаська обласна адміністрація, ГО «Об’єднане козацтво України», Черкаська міська Рада.       Мета  даного фестивалю – духовно-патріотичне виховання молоді, а також організатори свята  прагнули представити глядачеві культуру і традиції козаків України, познайомити дітей та молодь з історико – культурною спадщиною козацтва Черкащини. 

     Цьогоріч у фестивалі взяли участь близько 400 творчих дітей з багатьох регіонів України, які з’їхалися до Черкас, щоб продемонструвати свої таланти на сцені Черкаської обласної філармонії. Змагалися конкурсанти в таких номінаціях: вокал, хореографія, театральне, музичне, декоративно - прикладне мистецтво.

      Колектив «Весела дітвора» виступав у номінації хореографічне мистецтво.  Наш виступ приніс людям колосальну кількість позитивних емоцій, та став окрасою творчого заходу. Юні акробати продемонстрували високу майстерність. Приємно було чути  захопливі відгуки споглядальників, а діти гордилися, що вони – патріоти рідної України. Одностайним рішенням журі ми – переможці! 

     А вже субота виявилася межею радості, колектив вибрано на гала – концерт, ми знову виступаємо на такій великій сцені філармонії. Яка відповідальність! Коли ж ведучий  промовив: Зразковий акробатичний колектив «Весела дітвора» Старобабанівської ЗОШ І – ІІІ ступенів, Уманського району виборов Гран - прі» – дитячим радощам не було меж. Гуртківці нагороджені: дипломом  Гран – прі ІV Всеукраїнського фестивалю- конкурсу дитячо- юнацької творчості «Козацький шлях UA» 2018 у другій віковій  категорії, кубком фестивалю, грошовою премією,  поїздкою по історичних місцях Чигиринського району.

    Вдалий задум організаторів фестивалю об’єднав усіх учасників навколо дитячо-юнацького мистецтва в ім’я миру та любові до України та надав змогу взяти участь в майстер-класах: розпис пряників, виготовлення оберегів, розмальовування талісманів, аквагрим, виготовлення іграшок з ниток, розфарбовки «Антистрес», ліплення з глини, а також взяти участь у квестах, у іграх з аніматорами, козацьких пригощаннях «Смачною кашею» та узваром. Діти отримали багато позитивних емоцій та задоволення. Бажаємо їм успіхів та нових творчих злетів!

Керівник зразкового акробатичного 

колективу  «Весела дітвора»

Н. В. Роговенко« повернутися до списку новин