Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Міжнародний день людей з інвалідністю

     Міжнародний день людей з інвалідністю відзначається щорічно 3 грудня.

     Цей день не є святом, а покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей із інвалідністю.

     Вони не вимагають до себе жалю, тому що, як ніхто інший, давно усвідомили що це шлях в нікуди. Вони пристосовуються, як можуть, зі всіх своїх сил. Так сталося, адже на їхньому місці могла би опинитися будь-яка інша людина. І для їх виживання не потрібно щось особливе, лише елементарне – можливість жити, жити серед людей, бути в суспільстві і відчувати себе людьми, як і всім нам. Ми всі рівні перед Богом (За матеріалами https://uk.wikipedia.org/wiki/)

     З цією метою у Родниківській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено низку заходів: урок доброти «Крок на зустріч» у 6-Б класі (класний керівник Л. М. Бусуйок), бесіду «Для вас відкриті наші душі та серця» у 3-Б класі (класний керівник В. П. Козій) та ін.

     Година спілкування у 4-А класі на тему: «Ми є, ми – рівні!» (класний керівник Ю. А. Миколаєнко).

 

     Виховна година у 3-А класі на тему: «Інвалідність – це не вирок» (класний керівник Л. П. Медвідь).« повернутися до списку новин