Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Про проведені заходи до Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги у Другій світовій війні 1939-1945 р.р. у Європі в Колодистенській ЗОШ І-ІІІ ступенів

     У  Колодистенській ЗОШ І-ІІІ ступенів з 5 по 9 травня проведено ряд заходів, присвячених Дню пам'яті та примирення та Дня перемоги у Другій світовій війні 1939-1945 р.р. у Європі,  а саме: учні школи надавали допомогу ветерану Другої світової війни Юрію Мефодію Івановичу та впорядкували пам'ятники загиблим воїнам, у школі оформлено постійно діючу виставку книг та історичних документів «Подвиг не має забуття», здійснено перегляд художнього фільму «День Перемоги. Повернення», присвяченого героїчному минулому, проведено «Уроки мужності», «Уроки пам’яті» та екскурсію до шкільного музею «Вони назавжди у нашій пам’яті».

     8 травня проведено урочисту лінійку «1939 - 1945. Пам'ятаємо! Перемагаємо!», під час якої хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих воїнів у Другій світовій війні.

     Протягом дня  проведено  флешмоб  та масове формування  "Квітка пам’яті".

   

     Проведено виставку малюнків  «Діти проти війни».

     Після уроків учні поклали вінки до підніжжя пам’ятника Невідомому солдату, де продекламували вірші, прозу про війну, вшанували хвилиною мовчання всіх тих, хто віддав своє життя за вільну Україну.

   

     9 травня учні і працівники школи, батьки та жителі села Колодисте  здійснили традиційну ходу миру та єднання до пам’ятника Невідомого солдата, де відбувся мітинг – реквієм «Поклонимося великим тим рокам!»

   

     Під час мітингу учні 11 класу  покладали гірлянду  Пам’яті до  обеліска Слави.

     Приємно було бачити на мітингу ветерана  Другої світової війни – колодистянина – Юрія Мефодія Івановича. Сльози гордості, смутку, подяки витирали з облич усі присутні, адже нам пощастило особисто бути знайомим зі справжнім героєм, якому завдячують своїм життям усі покоління.



« повернутися до списку новин