Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Про проведення Шевченківського тижня в Колодистенській ЗОШ І-ІІІ ступенів

   Щороку в Колодистенській ЗОШ І –ІІІ ступенів  вшановується пам′ять Великого Кобзаря. Ось і в цьому році 5 березня святковою лінійкою «Ім′я Шевченка стукає в серцях» було відкрито Шевченківський тиждень.

     У цей же день розпочато естафету Шевченківського читання, проведено інформаційні хвилинки «Незабутній Шевченко» для учнів молодших класів , оформлено  виставки наукової та художньої  літератури, присвячені  поету  та його творчості «Шевченко не поет, а голос душі українського народу».

 

    Протягом тижня було проведено класні тематичні години, літературну вікторину «Знавці Шевченкового слова» для учнів  7 класу, проведено конкурс «Чарівний пензлик». Старшокласники представили літературно-мистецьку композицію «На перехресті музи й долі».

    Також було впорядковано територію  біля погруддя Кобзаря, а 9 березня  покладено квіти та вшановано пам′ять Т.Г.Шевченка хвилиною мовчання.

 

     Директор                                                                           С.А.Крижановська« повернутися до списку новин