Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Радісна подія в Дубівському НВК

     17 жовтня 2019 року  в Дубівському НВК відбулася радісна подія –  в якості цінного подарунка шкільній родині вручено новий шкільний автобус. Для його придбання виділено 1 млн 850 тис. грн, що стало можливим завдяки співфінансування 50/50 районного бюджету (за рахунок субвенції сільських рад) з обласним.

     Купівлі транспортного засобу посприяв народний депутат України Антон Яценко. Автобусом будуть підвозитися учні з 6 прилеглих населених пунктів – Коржова, Корж Кут, Рогова, Острівець, Вільшанка, Вільшана Слобідка.

     В урочистих заходах взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Сергій Жорницький,  голова районної ради Оксана Супрунець, помічник народного депутата України Антона Яценка Ірина Плетньова, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Борис Бондар, сільські голови, депутати районної ради, вчителі та учні школи.

     Сергій Петрович привітав колектив школи із цією знаковою подією, зазначивши, що придбання нового шкільного автобуса є важливим для здобуття учнями якісної освіти. «Діти повинні із задоволенням ходити до школи. У них, як і вчителів, має бути можливість комфортно та безпечно доїхати на уроки та повернутися додому».

    Під дружні оплески присутніх представники районної влади перерізали жовто-блакитну стрічку, побажавши, аби довгоочікуваний дарунок став символом усього позитивного, завжди приносив тільки успіх та радість.

     Взамін на гарний подарунок діти порадували усіх присутніх флешмобом та піснею і вирушили у подорож на новому комфортабельному автобусі.« повернутися до списку новин