Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

День Української мови та писемності в Бабанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

      8 листопада в школі відзначили День української мови та писемності. У програмі святкування було чимало цікавих заходів. День розпочався зі святкової загальношкільної лінійки «Живи, красуйся наша мово!»

     На першому уроці  вчителі української мови  провели культурно-освітній ранок «Найдорожча рідна мова джерельцем радісно дзвенить». Цього святкового дня також відбулося урочисте відкриття шкільного конкурсу знавців рідної мови імені Петра Яцика у кабінеті української мови і літератури, де зосереджено виконували завдання делеговані від класів учні, знавці мови. На четвертому уроці учні 8 – 11 класів демонстрували рівень знань української мови долучившись до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

     Родзинкою дня стала літературно-музична година до Дня української мови та писемності яку підготували та провели працівники районного центру культури та районної бібліотеки, а також учні Бабанської  дитячої музичної школиу сільському будинку культури.Вони  показали всю красу та велич української мови через різнобарвність української пісні, що в свою чергу сприяє об’єднанню учнівського колективу та вихованню справжніх патріотів.

 Поки житиме пісня в устах народу, доти житиме й сам народ. Цей  висновок зробили всі учасники пісенного свята, яке насправді виховує почуття любові до української мови, гордості за нашу рідну Україну, за людей, які мають таку багату спадщину.« повернутися до списку новин