Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Про участь у регіональному фестивалі з робототехніки учнів Родниківської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка та Бабанської ЗОШ І-ІІІ ступенів

    27 січня 2019 року  на базі Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 30 Черкаської міської ради відбувся Третій регіональний фестиваль з робототехніки.  Учасниками  стали понад 500 учнів, які представляли 128 команд закладів освіти  Черкаської,  Миколаївської областей та міста Київ.

   Уманщину представляли 2 заклади освіти: збірна команда, яка складалася із 12 учнів Родниківської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка та команда з  Бабанської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

     Учні брали участь у таких видах змагань: «СУМО» (Роботи, керовані дистанційно), «СЛАЛОМ»,  FIRST LegoLeague та FIRST LegoLeagueJnr.

     Відкрили захід теплими словами привітань Герман Демидов, координатор програм  FIRST в Україні, Валерій Данилевський, начальник Управління освіти та науки Черкаської облдержадміністрації; Наталія Чепурна, ректор КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради», кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений працівник освіти України; Оксана Сімушіна, заступник начальника управління – начальник відділу інклюзивної, позашкільної освіти та виховної роботи.

     Цьогорічний сезон робототехніки розпочав свою роботу  з теми  «Вперед на Орбіту», оголошеної FIRST LegoLeague. Тому, FLL – це не лише конструювання та змагання роботів, а й  можливість дітей відчути себе науковцями, винахідниками та інженерами.

     Діти Уманського району дякують за підтримку та допомогу в організації поїздки та участі в регіональному фестивалі Войченку Сергію Михайловичу, керівнику КСП "Родниківка", депутату Уманської районної ради, Почесному громадянину Уманського району.« повернутися до списку новин