Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Зональний етап І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» в номінації «Географія»

         13 листопада 2018 року відбувся зональний етап І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»  в номінації  «Географія» на базі   опорного  закладу загальної середньої освіти  «Монастирищенської спеціалізованої  школи  І-ІІІ ступенів №5» Монастирищенської районної ради. Участь у конкурсі взяли вчителі   Монастирищенського, Христинівського, Уманського району та м.Умань.  

     Уманський район представляли Багінський Руслан Валентинович, учитель географії Дубівського НВК Уманської районної ради та  Аргат Ірина Валентинівна, вчитель географії  Берестівецької ЗОШ І-ІІ ступенів Паланської сільської ради.

     Конкурсні випробування складалися з трьох етапів: відеорезюме, методичний практикум та тестування з фахової майстерності в он-лайн режимі. За підсумками всіх випробувань перемогу в зональномі етапі здобула Аргат Ірина Валентинівна, вчитель географії Берестівецької ЗОШ І-ІІ ступенів Паланської сільської ради.

    Вітаємо переможця та зичимо успіхів на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019»!« повернутися до списку новин