Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ДЛЯ КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

     18 жовтня у Старобабанівському ЗДО «Лісовичок» відбувся семінар- практикум для керівників закладів дошкільної освіти «Сучасний керівник-практик. Управлінський аспект моніторингу ігрової діяльності в закладі дошкільної освіти».  

    Учасників заходу привітали вихованці закладу з міні-театралізованим виступом «Пригоди Колобка».  Практичну частину заходу, педагогічний квест «Організація, планування та моніторинг ігрової діяльності» провела директор Спужак Н.Л. та вихователь Перепелиця І.М. Старобабанівського ЗДО «Лісовичок». Метою якого було активізувати  розумову  діяльність  учасників, шляхом створення спеціальних умов для виконання завдань, будувати конструктивні відносини в групі, визначати своє місце в ній,  уникати конфліктів, розв’язувати їх, шукати компроміси та прагнути до діалогу.

       Директори ЗДО обговорили питання організації розвивально-ігрових осередків в закладі.

      Про управлінський аспект керівника закладу дошкільної освіти розповіла  Булавка О.П., головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Уманської РДА.

   Про обов’язки вихователя щодо охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладах дошкільної освіти розповіла Петренко Л.М., завідувач Родниківським ДНЗ «Роднічок», так як відповідальність та організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладі дошкільної освіти покладено на керівника закладу і це є однією з основних складових загальної системи управління.« повернутися до списку новин