Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Зустріч з ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС у Бабанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

     Чорнобиль… Це слово стало символом печалі й скорботи, символом трагедії, що сталася 26 квітня 1986 року. Тієї весняної ночі почалася Чорнобильська ера. Страшна стихія розверзла пащу атомної електростанції і вивергнула величезні невидимі хмари радіації, що поплили над землею.

       Чорнобиль – це межа, трагічний знак, фатум. Людство вкотре довело, що воно, як метелик, летить на вогонь, не гадаючи, що може згоріти. І яка сила спинить той самозгубний лет?

       Аби ми ніколи не забували фатальних сторінок історії, намагатися осмислити цю страшну катастрофу, розкрити страшну правду причин і наслідків трагедії, довго прихованої радянською владою, відбувається в ці дні по всій Україні вшанування пам’яті ліквідаторів Чорнобильської АЕС.

        19 квітня 2019 року в Актовій залі Бабанської ЗОШ відбулася зустріч з ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС. Година пам’яті «Заглянемо серцем у чорнобиль», на яку були запрошені голова районної спілки ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС – Сорока Петро Іванович та безпосередні учасники ліквідації аварії на ЧАЕС:

  • Дудник Віктор Леонідович
  • Ворожбет Юрій Степанович
  • Гурбич Олексій Іванович
  • Шевцов Василь Олексійович

    З вітальним словом до усіх присутніх звернувся ліквідатор аварії, голова районної спілки ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС – Сорока Петро Іванович. Він побажав усім присутнім здоров’я, злагоди, і щоб ніколи і нікого не торкнулася страшна радіація.

Минає 33 роки від дня жахливої трагедії.

        У цю скорботну годину пом’янімо тих, хто захистив нас і нашу землю ціною власного життя.« повернутися до списку новин