Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Міжнародний День Води у Бабанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

    Щороку, 22 березня 2019 року відзначаємо Всесвітній день води, проведення якого започатковано Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році, з метою привернення уваги до проблем, пов’язаних з водними ресурсами на Землі.

     Всесвітній день води покликаний нагадати людству про надзвичайну важливість води і для навколишнього природного середовища, і для суспільства в цілому. Адже без води життя людини неможливе.

     У Бабанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів 22 березня 2019 року, були проведені виховні заходи та уроки присвячені Всесвітньому дню води, які сприяють інформуванню учнів про необхідність шанобливого ставлення до води, а також переглянули відеоролики  про дбайливе ставлення до українських річок та щодо наслідків потрапляння фосфатів до водойм, розроблених на замовлення Державного агентства водних ресурсів України.

   Протягом дня учні школи разом з заступником директора з виховної роботи, соціальним педагогом  Куць Інною Василівною та педагогом- організатором Нікітенко А. В. проводили екологічні ігри для школярів, конкурси малюнків,  комп’ютерних презентацій, газет, відеофільмів. Учні знаходили приклади неекономних витрат води в побуті, пропонували свої методи економії води. На виховних годинах відбулися бесіди, семінари, круглі столи «Турбота про наші водні ресурси є справою кожного», «Чи достатньо води в світі?», «Водні ресурси для здоров’я», «Водні ресурси для майбутнього», «Водні ресурси та стихійні лиха», «Водні ресурси для життя», «Рішення проблеми дефіциту води», «Водні ресурси і санітарія».

    Цей день є трампліном для росту свідомості учнів та працівників школи у  питаннях використання води, стимулювання дебатів і фокусування уваги на небезпеках, що несуть неадекватний доступ до води й умов санітарії. Головне завдання цього дня – нагадати кожному учню, працівнику школи,  про величезну важливість водних ресурсів для підтримання життя на Землі, формування культури водовикористання, виконання правил особистої гігієни.« повернутися до списку новин