A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Міжнародний День Води у Бабанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

Дата: 24.03.2019 22:33
Кількість переглядів: 2

    Щороку, 22 березня 2019 року відзначаємо Всесвітній день води, проведення якого започатковано Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році, з метою привернення уваги до проблем, пов’язаних з водними ресурсами на Землі.

     Всесвітній день води покликаний нагадати людству про надзвичайну важливість води і для навколишнього природного середовища, і для суспільства в цілому. Адже без води життя людини неможливе.

     У Бабанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів 22 березня 2019 року, були проведені виховні заходи та уроки присвячені Всесвітньому дню води, які сприяють інформуванню учнів про необхідність шанобливого ставлення до води, а також переглянули відеоролики  про дбайливе ставлення до українських річок та щодо наслідків потрапляння фосфатів до водойм, розроблених на замовлення Державного агентства водних ресурсів України.

   Протягом дня учні школи разом з заступником директора з виховної роботи, соціальним педагогом  Куць Інною Василівною та педагогом- організатором Нікітенко А. В. проводили екологічні ігри для школярів, конкурси малюнків,  комп’ютерних презентацій, газет, відеофільмів. Учні знаходили приклади неекономних витрат води в побуті, пропонували свої методи економії води. На виховних годинах відбулися бесіди, семінари, круглі столи «Турбота про наші водні ресурси є справою кожного», «Чи достатньо води в світі?», «Водні ресурси для здоров’я», «Водні ресурси для майбутнього», «Водні ресурси та стихійні лиха», «Водні ресурси для життя», «Рішення проблеми дефіциту води», «Водні ресурси і санітарія».

    Цей день є трампліном для росту свідомості учнів та працівників школи у  питаннях використання води, стимулювання дебатів і фокусування уваги на небезпеках, що несуть неадекватний доступ до води й умов санітарії. Головне завдання цього дня – нагадати кожному учню, працівнику школи,  про величезну важливість водних ресурсів для підтримання життя на Землі, формування культури водовикористання, виконання правил особистої гігієни.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень