Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Змагання з футзалу

        9 лютого 2019 року за підтримки Уманської райдержадміністрації  та районної ради у спортивній залі Кочубіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено перший етап обласних змагань з футзалу серед депутатів всіх рівнів, державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування на кубок голови Черкаської обласної державної адміністрації,  які мали за мету пропаганду здорового способу життя, розвиток фізичної культури і спорту серед населення.

       Головним завданням змагань було залучення депутатів усіх рівнів, державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування до занять фізичною культурою і спортом, зміцнення здоров’я, підвищення спортивної підготовленості, а також відбору кандидатів до збірних команд області та надання їм ігрової практики для участі у Всеукраїнській Спартакіаді серед депутатів всіх рівнів та Всеукраїнській Спартакіаді серед державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

    Згідно регламенту, команда Уманського району змагалася з представниками команди Тальнівського району. Наші спортсмени здобули перемогу з рахунком 6:3 та отримали можливість захищати честь району у другому етапі змагань, який відбудеться 23 лютого 2019 року.

   Команду району представляли Кисіль Олександр Миколайович, Сирота Віктор Володимирович, Вивальнюк Сергій Іванович, Осадчий Володимир Олексійович, Кузьменко Ігор Андрійович – депутати Паланської ОТГ; Сушкета Володимир Мусійович – депутат Іванівської сільської ради; Потапенко Сергій Олександрович – сільський голова с. Ятранівка, Войченко Сергій Михайлович та Кольба Микола Олександрович – депутати Уманської райради, Рудь Артем Андрійович та Ковальчук Віталій Вікторович – держслужбовці, Баланюк Артем Анатолійович – член виконкому Родниківської сільської ради.

       Вітаємо команду з блискучою перемогою!   Дякуємо організаторам за підготовку та проведення змагань, гравцям за захоплюючу гру та бажаємо успіхів у наступному етапі.

   « повернутися до списку новин