Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Семінар вчителів інформатики закладів загальної середньої освіти на тему «Робототехніка, як один з напрямів STEM-освіти»

        07 грудня 2018 року на базі Родниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Т.Г. Шевченка проведено семінар вчителів інформатики закладів загальної середньої освіти на тему «Робототехніка, як один з напрямів STEM-освіти».

  Метою заходу було ознайомити учасників із основними поняттями STEM-освіти та останніми новинами в галузі робототехніки.

    Сьогодні  в Україні тематика STEM освіти набирає популярності. На відміну від класичноїосвіти, за STEM дитина отримує набагато більше автономності. За рахунок такої автономності, дитина вчиться бути самостійною, приймати власні рішення та брати за них відповідальність.STEM — це великий вибір можливостей професійного розвитку, надання учням доступу до технологій.

     Вчитель інформатики Чугай Т.В. та вчитель трудового навчання Бондаренко О.С. разом з учнями школи поділилися досвідом участі у Всеукраїнському фестивалі робототехніки FIRST LEGO LEAGUE.

     Вчитель початкових класів Медвідь Леся Павлівна презентувала свої досягнення з робототехніки і переконала всіх присутніх, що FIRST LEGO LEAGUE JUNIOR – це весела STEM програма для дітей.

     На практичній частині учасникисемінару самостійно створювали програмованого робота за допомогою конструкторів  LEGO Mindstorms EV3.« повернутися до списку новин