Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Святковий концерт до Дня працівників освіти

      1 жовтня 2019 року на базі Уманського національного університету садівництва відбувся святковий концерт до Дня працівників освіти.

     На святі були присутні керманичі району, для яких освітня галузь є пріоритетною в роботі.

    О.О. Супрунець – голова районної ради  і С.П.Жорницький – перший заступник голови Уманської районної державної адміністрації щиро  привітали педагогів з професійним святом  та нагородили їх почесними  грамотами за сумлінну, творчу працю, вагомий внесок у справу навчання і виховання учнівської молоді, впровадження інноваційних технологій в освітній процес.

      З вітальним словом до освітян звернувся Б.Б.Бондар – начальник відділу освіти, молоді та спорту та вручив нагороди  вчителям, учні яких стали переможцями обласних олімпіад і конкурсів.

   Голова Уманської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України А.Ф. Петриченко привітав освітян Уманщини та ветеранів педагогічної праці  зі святом та вручив подяки педагогам, які пішли на заслужений відпочинок.

    Після офіційної частини на всіх  чекав святковий концерт, який підготували студенти УНУС. Творчі колективи порадували присутніх  запальними та чуттєвими танцями, ліричними та веселими піснями, оригінальними театральними виступами.

     Шановні освітяни, ви своїм серцем і розумом формуєте завтрашній день, людину і суспільство вцілому.  Саме на вас покладено колосальну місію – підготувати дітей і молодь до майбутнього.

    Нехай ваша нелегка, але така важлива справа цінується, шанується і щедро винагороджується. Нехай крупиці знань, з яких формується повноцінний розумовий багаж, міцно осідають в головах ваших здібних учнів.

       Нехай ваші серця завжди б’ються в унісон з покликанням.

 « повернутися до списку новин