Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Фінальні ігри змагань з волейболу серед депутатів всіх рівнів, державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування на Кубок голови Черкаської обласної державної адміністрації

    23 березня у Кочубіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні ігри змагань з волейболу серед депутатів всіх рівнів, державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування на Кубок голови Черкаської обласної державної адміністрації.


 

     У змаганнях взяли участь команди Уманського, Жашківського та Чигиринського, Катеринопільського, Маньківського та Драбівського районів. Ігри проводилися за коловою системою. Команда депутатів Уманського району, ставши беззаперечними лідерами у своїй групі, зустрілися у фіналі з командою Катеринопільського району. У нелегкій боротьбі наші хлопці здобули блискавичну перемогу і стали першими володарями Кубку голови Черкаської обласної державної адміністрації. Гравців особисто привітав та нагородив кубком, медалями та грамотами голова Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Вельбівець. На змаганнях були присутні голова Уманської державної адміністрації Євгеній Данченко та голова Уманської районної ради Оксана Супрунець. Дякуємо гравцям за захоплюючу гру та бажаємо подальших успіхів!

 

 

 « повернутися до списку новин