Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Обдаровані та креативні діти – майбутнє Уманщини

   26 травня в с. Острівець в рамках фестивалю «Батьківщина починається з родини»  було проведено щорічне районне свято обдарованих дітей «Перлини  майбутнього – 2019», під час якого відбулося нагородження найкращих, найрозумніших, найерудованіших дітей району.   

   Після нагородження на всіх чекала цікава концертна програма, підготовлена переможцями конкурсу «Мистецький дивокрай Уманщини», учнями шкіл Уманського району.

     В рамках заходу діяла «Галявина розваг»,  де керівники гуртків ЦДЮТ  проводили пізнавальні та змістовні майстер-класи, де кожен зумів обрати заняття для душі.

     Діти із задоволенням під керівництвом Утяніної І.П. та Будченко Л.В. виготовляли сувенір-оберіг - ляльку-мотанку із кукурудзяного листя. Чепіль Т.І., Василевська Т.І., Ткаченко О.І. допомагали діткам оздоблювати листівку для найріднішої людини у світі – мами. Кожен бажаючий зміг сплести баслети і фенічки з допомогою Альошкіної В.Я. та Ткачук Т.В.Романчук І.В. запропонувала охочим виготовити настільну гру «Веселий вечір з родиною».

  Юні художники мали нагоду спільно з Бабій В.О., Малай Т.В., Осіпенко Т.П. створитикартину«Літні канікули» та дивували своїми малюнками на асфальті.

     Гості свята, які полюбляють активні види відпочинку, мали унікальну можливість розучити український автентичний танок, який презентували Миколайчук К.С. та Курченко О.О.

    Керівник гуртка Линюк М.А. та вихованці гуртка «Екстеремали», які є неодноразовими переможцями обласних змагань, продемонстрували проходження смуги перешкод та надали можливість бажаючим спробувати власні сили. А Чепіль С.І. та Фостюк Л.Б. навчали дітвору розкладати намети і збирати туристичні рюкзаки.

   Для любителів інтелектуальних ігор Васільєв С.А. провів шаховий турнір, де продемонстрували свої вміння не лише діти, а також їхні батьки та дідусі.

    Створити яскравий настрій свята допомогли яскраві малюнки аквагриму та мехенді на обличчях задоволених дітей, які малювали Вовнянко  І.В.,  Мамбик Ю.В.та Ключенко О.Л.

    Всім бажаємо гарного літнього відпочинку, яскравого сонця, безхмарного неба, сяючих усмішок і здійснення найзаповітніших мрій!

 

ЦДЮТ

 « повернутися до списку новин