Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Про проведені заходи до Дня Миру в Колодистенській ЗОШ І-ІІІ ступенів

     Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі  відзначають Міжнародний День Миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країни.

     

     

     Наша школа теж не залишається осторонь. Заходи  розпочалися ранковим  флешмобом «Україна», який підготовили учні 6 класу.

     На шкільному подвір’ї учні утворили масове формування «МИР», адже ця тема для нас українців така болюча, це є крик душі кожного патріота своєї держави.

     Також учні  школи  приєдналися до проведення Всеукраїнської кампанії «Голуб миру». Діти власноруч виготовили  паперових голубів як символ миру та духовного розвитку нації.  До кожного паперового голуба прикріпили свої  листи, в яких бажають усім людям  здоров’я, висловлюють прохання зберегти мир і спокій в Україні, бо хочуть радіти сонцю, квітам, зростати здоровими і щасливими. Всі виготовлені листівки діти подарували жителям села.

     Протягом дня був проведений конкурс плакатів «Я за мир в Україні» та акція «Я обираю МИР». Учні на долоньках написали свої побажання та прикипіли на інформаційний стенд.« повернутися до списку новин