Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Про проведення змагань з настільного тенісу серед школярів Уманського району за програмою 26 районних комплексних навчально-виховних заходів

17 березня 2019 року в спортивній залі, яку надано Уманським національним університетом садівництва для популяризації настільного тенісу, відбулися змагання з настільного тенісу серед школярів Уманського району за програмою 26 районних комплексних навчально-виховних заходів.

На змагання прибуло 19 команд (38 юнаків та 26 дівчат) – це переможці та призери шкільних змагань.

Змагання проводились особисто-командні. Всі зустрічі тут мали гострий та безкомпромісний характер, де юні спортсмени показували майстерну гру.

ІІІ місце – Гуляр Юлія, учениця 9 класу Іванівської ЗОШ

Підсумовуючи результати серед юнаків та дівчат командний залік виглядає таким чином: І місце посів Собківський НВК, ІІ місце здобула Іванівська ЗОШ та ІІІ місце виборола Колодистенська ЗОШ

Переможці та призери нагороджені грамотами та медалями відділом освіти молоді та спорту Уманського району.