Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Інтегрований практичний семінар учителів фізичної культури та Захисту Вітчизни

   30 жовтня 2018 року на базі Косенівського навчально-виховного комплексу проведено інтегрований семінар учителів фізичної культури та Захисту Вітчизни на тему «Індивідуальний підхід, як важливий компонент фізичного виховання  учнів та організація заходів з військово-патріотичного виховання».

     Для учасників семінару було організовано екскурсію до музею-садиби генерал-лейтенанта К.М.Дерев’янка та шкільного краєзнавчого музею.

  

          Керівник навчального закладу, Кузьменко Л.І., презентувала роботу школи.

          Керівник РМО учителів фізичної культури, Сушкета В.М., ознайомив присутніх з питанням створення та використання матеріальної бази з фізичної культури як шлях до організації змістової фізкультурно-оздоровчої роботи у навчальному закладі. Його виступ продовжив учитель Захисту Вітчизни Іванівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сидун Ю.В., який дав практичні поради щодо організації військово-патріотичної роботи в школі (з досвіду роботи).

       На практичній частині  учасниками семінару було відвідано урок з фізичної культури у 7 класі (учитель Наталіч В.Д.) та урок з предмету «Захист Вітчизни» у 10 класі (учитель Куций В.А.).

   

     І на завершення семінару на розгляд учителів була представлена відео презентація з військово-патріотичного виховання у Косенівському навчально-виховному комплексі.

      З метою ознайомлення з освітнім середовищем початкової та основної школи, учителі фізичної культури та Захисту Вітчизни також відвідали Танський навчально-виховний комплекс (директор Зозуля О.А., заступник директора з навчально-виховної роботи Супрун В.І.).

                                                                                    

Методист РМК                                                                                     Т.В.Баранюк« повернутися до списку новин