Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

21 вересня – Міжнародний День Миру

   21 вересня  людство відзначає День Миру. Щороку в Міжнародний день миру люди в усьому світі збираються, щоб вшанувати пам’ять жертв війн і конфліктів, а також заявити про власну готовність будувати безпечний, справедливий світ без війни.

     Ми живемо в незалежній Україні і ми пишаємось, що маємо свою державу, мову, землю, традиції і символи. Той є справжній патріот, хто своїми ратними подвигами, мирною працею зміцнює могутність нашої Батьківщини.

       До Міжнародного дня миру в нашій країні люди ставляться з глибокою пошаною і усвідомленням того болю, який завдає війна. Недаремно символом нашої держави став прапор, що має синьо-жовті кольори, які символізують мирне небо та достаток.

    В цей День учні Полянецької ЗОШ І-ІІІ ступенів взяли активну участь у Всеукраїнській освітній кампанії «Голуб Миру». Діти виготовили паперові голуби із прикріпленими листами солдатам, ,які будуть передані в зону проведення АТО. Символічними голубами вони подякували нашим воїнам  за мирне небо над головою,за можливість щодня прокидатися і бачити сонце, а не чути гул гармат.

    Протягом дня в школі проведена шкільна лінійка «Нам потрібне мирне небо!», конкурс плакатів «Україна хоче Миру». Класними керівниками проведені години спілкування «Мир на землі – радість у родині», у шкільній бібліотеці організована  книжкова виставка «Під мирним небом».« повернутися до списку новин