Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

25 вересня - День позашкілля!

   Позашкільна освіта займає вагоме місце в системі безперервної освіти і є її невід’ємною й унікальною ланкою, головна мета якої – створення умов для розвитку творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку дітей та учнівської молоді у вільний від навчання час, патріотичне виховання та підготовка до життя в сучасних умовах. Гуртки та спортивні секції допомагають нашим дітям у розвитку особистості, їх самореалізації та  професійному самовизначенні.

   Яскравим прикладом надання  позашкільної освіти  Уманщини є комунальний заклад «Центр дитячої та юнацької творчості» Уманської районної ради, в якому 612 вихованців здобувають освіту в таких напрямах: художньо-естетичний, туристсько-краєзнавчий, гуманітарний, спортивний, еколого-натуралістичний, науково-технічний.

   Заклад виступає осередком всієї організаційно-масової роботи з дітьми. ЦДЮТ – це велика і дружня родина креативних, талановитих, обдарованих педагогів та вихованців.

   З нагоди дня позашкілля бажаємо усім працівникам галузі процвітання, натхнення, творчого потенціалу, активного зростання та гідної оплати праці, а вихованцям – високих досягнень та нових перемог!« повернутися до списку новин