Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Про відзначення Дня захисника України у Родниківській ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка

       День захисника України – це свято встановлене 14 жовтня 2014 року Указом Президента України Петром Порошенком. З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості.

      День захисника України – це день, присвячений пошані до минулих і нинішніх військових героїв України, які боролися за її свободу. Назва цього популярного в народі свята говорить сама за себе. Захист своєї Вітчизни від зазіхань з боку тих, хто час від часу намагається загрожувати державним засадам будь-якої країни – свята справа. Вона вимагає від людей сміливості, честі та відваги, дуже часто величезної самопожертви і колосальної самовіддачі.

     У Родниківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка вже стало традицією вітати з цим святом учасників АТО: батьків учнів, родниківчан та їх родини.« повернутися до списку новин