Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Про відзначення Всеукраїнського дня бібліотек у Дмитрушківській ЗОШ І-ІІІ ступенів

   1 жовтня 2018 року у сільській бібліотеці села Дмитрушки, в рамках святкування Всеукраїнського дня бібліотек, проведено День відкритих дверей.

    Під час візиту учні 8 класу Дмитрушківської ЗОШ до сільської  бібліотеки, мали змогу взяти участь у бібліотечному квесті «Бібліотека для душі».

   Захід підготувили та провели директор будинку культури Склярук Н.В. та Давидюк Л.Ф. Під час даного заходу школярі дізналися історію відзначення цього свята, розповіли про свої улюблені книги та переглянули книжкову виставку «Бібліотека: будні та свята».

     Також ознайомилися із тематичними книжковими виставками, найбільшими та найменшими книгами в бібліотеці, дізнатися про роль книги в житті людини та нові літературні надходження, пригадати основні правила роботи з книгою та правила поводження в бібліотеці.

     Символічно, що саме 30 вересня, в день Віри, Надії, Любові і матері їх Софії відзначається це свято. Сама назва – Всеукраїнський свідчить, що це свято не тільки професійне, а загальнонародне, адже кожна людина хоча б раз у житті була в бібліотеці, а для багатьох вона стала рідною домівкою, бо без книги немає знань та поступу вперед.« повернутися до списку новин