Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Челендж «Великдень у моїй родині!»

   Великдень – одне з найвизначніших, найпочесніших та найдавніших християнських свят. Цього дня всі з нетерпінням чекають  і ретельно до нього готуються. І незважаючи на те, що цьогороку це чудове свято пройшло в умовах карантину, від цього воно не стало менш радісним та щасливим.

   Пріоритетним напрямком  в роботі керівників  гуртків Центру дитячої та юнацької творчості була організація цікавого, радісного, змістовного, творчого та креативного дозвілля наших вихованців  у ці передсвяткові дні. Досвідчені педагоги закладу провели зі своїми вихованцями ряд тематичних великодніх  заходів.

   Адміністрацією закладу було ініційовано проведення святкового челенджу «Великдень у моїй родині». Вихованці закладу та керівники гуртків радо передавали естафету та ділилися святковими фото та відео, на яких вони розфарбовують традиційні писанки, виготовляють різноманітні тематичні вироби,  святково прикрашають свої оселі та малюють чудові малюнки.

   Який же Великдень без писанок! Оволодіти прадавніми техніками розпису писанок, зокрема навчитися розписувати їх за допомогою спеціального «писачка», допомогла своїм юним вихованцям  керівник гуртка «Workshop» Ірина Утяніна.

   Цікавий та доступний  майстер-клас  з виготовлення декоративної писанки розробила та провела своїм вихованцямкерівник гуртка «Народні ремесла» Валентина Альошкіна.

   Оригінальні пасхальні композиції створили вихованці гуртка «Робимо своїми руками» під керівництвом Ольги Ткаченко.

   Технологію створення та повний опис роботи вишуканого декоративного Великоднього підсвічника розкрила у своєму майстер-класі  керівник гуртка «Чарівна глина» Ірина Романчук . 

   Чудові, творчі та яскраві  роботи були представлені вихованцямигуртка «Акварель» (керівник Юлія Мамбик) та Студії образотворчого мистецтва (керівник Ірина Вовнянко). З їх професійною допомогою  юні художники створили прекрасні малюнки на Великодню тематику.

   Вихованцям закладу до вподоби такі незвичні нові форми роботи, вони наполегливо та натхненно працюють, радо долучаються до наших ініціатив.« повернутися до списку новин