Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Про проведення тижня англійської мови в Іванівській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів

   Протягом тижня були проведені такі заходи: у понеділок 19 лютого відбулося урочисте відкриття тижня англійської мови, де вчителі Криницька Л.А. та Леонова А.Ю. ознайомили всіх присутніх із планом заходів на даному тижні. Учні середніх та старших класів продемонстрували різноманітні виступи (вірші, сценка та пісня Адель "Set fire to the rain") та розказали про значення англійської мови взагалі.

 

 

 

 

     

     У вівторок 20 лютого свої знання англійської мови демонстрували учні 5 – 6 класів, взявши участь у конкурсі «Знавців Великобританії». Метою даного заходу було узагальнити уміння та навички учнів з вивченого матеріалу, розширювати лінгвістичний кругозір учнів,  розвивати інтелектуальні здібності учнів за допомогою гри. Учні із задоволенням виконували цікаві завдання та намагалися бути кращими.

     У середу 21 лютого проводився конкурс учнівських стінгазет та малюнків на теми «Моя улюблена англійська літера» та «Визначні місця Об'єднаного Королівства» серед учнів 1 – 11 класів. 

     Крім того, 21 лютого учні школи взяли активну участь у VIIІ Всеукраїнській грі з англійської мови «PUZZLE-2018».

   

     Підготували вчителі англійської мови                          Криницька Л.А. та Леонова А.Ю.« повернутися до списку новин