Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Урочистості в Родниківській загальноосвітній школі імені Т. Г. Шевченка.

     В Україні протягом дев’яти років у жовтні – листопаді проводиться Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка для учнів 5-11 класів, метою якого є вшанування творчої спадщини Тараса Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її інтелектуального потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення мовної освіти в Україні.

 

     З нагоди Конкурсу відбулися урочистості в Родниківській загальноосвітній школі імені Т. Г. Шевченка.

     18 жовтня вчитель української мови і літератури Л. Д. Лебедєва разом з учнями 11 класу – вихованцями гуртка «Українська мова» Центру дитячої та юнацької творчості – організувала і провела тематичну лінійку «У кожній думі Кобзаря – живе могутня Україна».

       Після лінійки одинадцятикласники поклали квіти до погруддя Тараса Шевченка.

     Цього дня учителі української мови та літератури розпочали уроки літератури з поетичної хвилинки «Мій Шевченко», презентували творчий шлях Т. Г. Шевченка, ознайомили учнів з перепискою із музеями Т. Г. Шевченка та показали матеріали, світлини надіслані співробітниками музеїв.

     Класні керівники провели виховні години на тему:

«Свою Україну любіть,

      Любіть її... Во время люте,

      В остатню тяжкую минуту

За неї Господа моліть»,

на яких школярі декламували поезії Великого Кобзаря.

     У шкільній бібліотеці постійно функціонує виставка літератури «Мандрівка Тарасовими шляхами». Також організовано виставку малюнків і творчих робіт учнів.

     Проведення Конкурсу сприяє вихованню у його учасників почуття любові до рідного краю, гордості за свій народ, формування готовності творити добрі справи задля рідної Батьківщини.

     Бажаємо успіхів, перемог, оптимізму й віри в щасливе майбутнє Української держави, про яку мріяв і писав у своїх творах Тарас Шевченко!

 

Учитель    Лебедєва Л.Д.« повернутися до списку новин