Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Жіночий футбольний клуб «Ятрань-Берестівець» ініціює збір коштів на допомогу Олені Цикаленко

    Жіночий футбольний клуб «Ятрань-Берестівець» ініціює збір коштів на допомогу Олені Цикаленко. Нещодавно я розповідав, що в рамках підготовки до фіналу Євро з міні-футболу саме Олена Цикаленко захищала ворота національної збірної України в матчах проти збірної Італії. Але епізод в другому матчі став фатальним для Олени... Вона отримала важку травму – перелом ноги і розрив зв'язок.

Жіночий футбольний клуб «Ятрань-Берестівець» ініціює збір коштів на допомогу Олені Цикаленко

 

         Я зв’язався з Оленою і поцікавився станом справ:     

     Я надіюсь що це не останній фінал в моїй кар'єрі, тому не падаю у відчай. Федерація і керівництво полтавської команди (в міні-футбол Олена виступає саме за полтавчан – І.С.) допомогли з операцією, яка була важкою. Тривала операція приблизно 3,5 години. Запевняють, що вона була вдалою. Лікар майстерно зібрав ногу. Досить ювелірна робота, дивлячись на знімки рентгену. Далі лише будем відновлюватися і проходити реабілітаційний період.
        Олена дуже скромна дівчина. І не звикла скаржитися на життя. Але відновлення може тривати дуже довго. Достатньо сказати, що лише в гіпсі має перебувати кілька (до трьох) місяців. А потім ще відновлюватися… Наразі в Олени залишається лише мати, адже батька (учасника АТО) вже, нажаль, немає в живих. Одним словом – непросто... «Ятрань-Берестівець» старатиметься допомогти Олені.          Переконаний, що знайдуться ще небайдужі. 
     
Особиста картка Олени:
4149629396710832 Цикаленко Олена

За матеріалами сайту "Футбол Уманщини від Ігоря Соболенка"« повернутися до списку новин