Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Про відзначення Міжнародного дня рідної мови в Старобабанівській ЗОШ

   Рідна мова – це мова народу, вона передає досвід пращурів для нащадків.

Це – скарбниця народної мудрості, криниця живої води, невичерпне джерело добра, нескінченна річка слів, струмочок надії.

 

 

 

 

           

             Щороку 21 лютого світова громадскість відзначає Міжнародний день рідної мови.

         Вчителем української мови та літератури Морозовою Валентиною Василівною та учнями 11класу було проведено мовознавчий марафон, до якого увійшло виразне читання поезій про мову, власні висловлювання про мову та створення твору «ланцюг єдності». Дев’ятикласники написали «диктант єдності» на тему: «Без мови немає народу».

        Бондаренко Ніна Михайлівна, вчитель української мови та літератури, розпочала урок «Молитвою до мови» К. Мотрич,  яку з великим натхненням і вірою в серці слухали учні 5 класу. Розповіла учням історію виникнення свята, і коли його почали відзначати в Україні та наголосила на тому, що це один із тих днів, коли кожен має змогу відчути себе частинкою свого великого народу, посіяти у своєму серці хоча б одну зернину любові до рідної мови. Крім цього, Ніна Михайлівна провела брейн-ринг «Відгадай автора». до мов різних національностей і пробудить бажання розмовляти держ

      Мова ? це великий дар природи, це найдорожче, що є у кожного народу. Сподіваємося, що та щирість, з якою було проведено цей день, допоможе учням школи і всім, хто живе на території України, з повагою ставитися авною українською мовою.

 

               Директор                                                                                               О.В.Фіголь« повернутися до списку новин