Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Про підсумки І (шкільного) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Г.Шевченка

      Відповідно до наказів відділу освіти, молоді та спорту Уманської райдержадміністрації та плану роботи Шаринського НВК від 11 жовтня 2018 року№138/01-15 з метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виховання у молодого покоління поваги до мови і традиційсвого народу 18 жовтня 2018 року в Шаринському НВК був проведений І (шкільний) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5-11класів, з яких участь взяли - 11учнів.

     Завдання І етапу конкурсу були підготовлені відповідно до вимог шкільної програми. Розроблені завдання були спрямовані на культуру, мораль та духовні цінності українського народу, які сприяють об’єднанню, формуванню почуття патріотизму й віри в щасливе майбуття України, про яку мріяв і писав у своїх творах Тарас Шевченко.

     Творчі роботи учасників були оцінені відповідно до їхньої специфіки, складності, обсягу з урахуванням творчих здібностей володіння художнім словом, мовно-літературної підготовленості, спираючись на оцінювання навчальних досягнень дітей.

     З метою популяризації проведення Конкурсу учням були підготовлені та роздані завдання, в яких містилася інформація про Міжнародний мовно-літературний конкурс ім.Тараса Шевченка та роль Т.Г.Шевченка і його творчості у становленні української культури.Також учні декламували вірші та малювали малюнки до творчості Т.Г. Шевченка. За що на святковій лінійці будуть нагороджені грамотами.

  

   

Учитель української мови та літератури                                        Н.В. Шемякіна« повернутися до списку новин