Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Про підвищення кваліфікації вчителів іноземної мови, які викладатимуть у першому класі у 2018-2019 навчальному році

        На базі Родниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені    Т.Г. Шевченка з 12 по 14 червня для 32 учителів іноземної мови Уманського району, які викладатимуть у першому класі у 2018-2019 навчальному році, проведено семінари-тренінги.

           Навчання для вчителів проводила Тетяна Геннадіївна Пахомова,  методист іноземних мов КНЗ «ЧОІПОПП ЧОР». Педагоги мали можливість опанувати сучасні методики навчання учнів початкових класів, ознайомилися з особливостями організації освітнього середовища на засадах компетентнісного та діяльнісного підходів, навчилися застосовувати ефективні технології навчання англійської мови у комунікативному контексті.

      Учителі закладів освіти району також опрацювали теоретичний матеріал, що стосується основних принципів роботи Нової української школи. Увага педагогів була акцентована на психологічних засадах ефективної роботи з учнями на основі таксономії Б. Блума та піраміди А. Маслоу.

         Учасники тренінгів опанували практичні навички, необхідні для успішного навчання учнів початкових класів англійській мові.  Необхідно зауважити,  що тренінгові заняття передбачали також роботу над проектами, обмін досвідом, рухливі та рольові ігри,  дискусії, відпрацювання методики роботи з піснями, римівками,  лексичними та граматичними іграми, тобто практичне застування набутих знань.

             Далі на учителів чекає проходження  он-лайн курсу на освітній платформі Британської ради.« повернутися до списку новин