Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

ІХ Міжнародний мовно-літературний конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

       18 жовтня 2018 року у Доброводівському НВК проводився ІХ Міжнародний мовно-літературний конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

          На початку заходу прозвучало вступне слово вчителя української мови та літератури Рябокінь О.В., яка ознайомила учнів з умовами проведення та зазначила, що пам’ять про Великого Кобзаря й шана його постаті – живуть у серцях наших українців, і наголосила на тому, що «любити Шевченка – це значить говорити його мовою, підтримувати українські традиції та звичаї».

     Майбутні конкурсанти мали змогу ще раз перегорнути сторінки життєвого та творчого шляху Великого поета за допомогою мультимедійної презентації «Мандрівка Тарасовими шляхами».

     Бібліотекар Зозуля Н.А. організувала книжково-ілюстративну виставку «Уклін тобі, Тарасе!».

     Учасники підготували «Поетичне мереживо» з поезій Тараса Шевченка, які не залишили байдужими присутніх та надихнуло на творчість.

     Закінчився захід проведенням інтерактивної вправи «Вінок Кобзарю». Учні мали змогу висловити думки з приводу свого ставлення до Шевченка, значення його постаті та творчості для української культури.

     Заходи проведенні в цей день, мали великий пізнавальний та виховний вплив, а також дали змогу кожному учню доторкнутися до душі Великого генія українського народу.

 

 

 

 « повернутися до списку новин