Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Про засідання методичної ради відділу освіти молоді та спорту

 9 лютого на базі Родниківської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Т Г. Шевченка відбулося засідання ради районного методичного кабінету за участю заступників директорів з навчально-виховної роботи освітніх закладів району, в ході якого розглянуто ряд  питань.  

 

 

   

   Зокрема, здійснено консультації та опрацьовано нормативно-правові документи. Учасники засідання взяли участь у вебінарі Київського  РЦОЯО для відповідальних за реєстрацію учнів на ДПА/ЗНО.

     Друга частина засідання проведена у формі методичного діалогу з педагогами району, які атестуються на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої  категорії».

     Учителі Бабанської ЗОШ І-ІІІ ступенів (Ткаченко Ніна Миколаївна, вчитель початкових класів, Декар Оксана Вікторівна, вчитель біології та хімії, Ткаченко Андрій Анатолійович, учитель фізики) у дружній атмосфері розповіли про цікаві методичні ідеї, педагогічні знахідки та творчий підхід у роботі з учнями.

  Своїм педагогічним досвідом, досягненнями та думками поділились Іванова Наталія Олександрівна, вчитель української мови та літератури Посухівського НВК та Гинга Наталія Миколаївна, вчитель української мови та літератури Юрківського НВК.

     І на завершення зустрічі – традиційне фото на згадку.

 « повернутися до списку новин