Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Семінар-практикум педагогів-організаторів

       Сучасна українська школа докорінно переосмислює всю систему виховання, оновлює зміст, форми і методи духовного становлення особистості на основі гуманізації життєдіяльності учня, створює умови для самореалізації у різних видах творчої діяльності.

    Отож, 5 березня 2019 року на базі Ладижинської опорної школи відбувся практичний семінар педагогів-організаторів на тему: «Виховна система школи як оптимальний простір життєтворчості особистості».

      Радо зустріли учасників семінару директор навчального закладу О.І.Паламарчук та привітальна група школярів.

         Педагоги-організатори мали змогу переглянути виставку робіт учнів «Мистецька світлиця».

       Розпочався семінар з цікавої розминки «Соняшник», в ході якої педагоги охарактеризували якості справжнього громадянина та особистості. Пригадали нормативно-правову базу з питань виховної роботи, роль, функції та значення усіх учасників освітнього процесу.

         Методист Ю.В.Майдебура надала методичні рекомендації щодо створення моделі виховної системи навчального закладу; ознайомила з основними етапами процесу її підготовки.

       І.П.Сісецька, заступник директора з навчально-виховної роботи, презентувала виховну систему  ЗСО під назвою: «Школа лідерства ЛадSTAR».     Розповіла, що навчання використовується як  засіб виховання: планується виховна робота як цілісний, всеохоплюючий процес, обґрунтований та продіагностований; усі організатори виховної роботи  освітнього закладу працюють злагоджено.

         З метою реалізації цих ідей  впроваджується  Всеукраїнський освітній проект «Універсал», де кожна людина – це цілісність, має свої плюси і мінуси, в кожній є позитив і негатив. Вся робота, увага системи навчання направлена на те, як ліквідувати негативні сторони в дитині, в класному колективі. Вчителі прагнуть знати потенційні можливості своїх учнів, їх фізичний, психологічний, духовний, соціальний розвиток, проблеми класу.

     Педагог-організатор Н.С.Романюк показала виховний захід народознавчого спрямування «Масляниця або Колодій». Адже популяризація українських традицій є одним із важливих напрямків у роботі із сучасною молоддю. В рамках свята учасники мали можливість почути українські автентичні пісні, посмакувати смачними варениками та млинцями, по фотографуватися біля цікавих фотозон, взяти участь у масштабному хороводі.

         На семінар були запрошені викладачі УДПУ імені Павла Тичини, які ознайомили присутніх з особливостями вступної кампанії 2019.

         Хочемо подякувати Ладижинському ЗСО за гостинність, творчість та креативність.

 

ЦДЮТ« повернутися до списку новин