Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

ІНФОРМАЦІЯ про заходи, присвячені пам’яті Героїв Небесної Сотні, проведені в Колодистенській ЗОШ І-ІІІ ступенів

    Знаком вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян України є День Героїв Небесної Сотні.

    Нам випало бути свідками подій драматичних і надзвичайно болючих, таких, що ввійдуть  до підручників історії та будуть визначати наше майбутнє. Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Полягли за честь, за волю, за право бути Українцями і за свою Батьківщину. Героїчна Сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності.

     З нагоди річниці вшанування Героїв Небесної Сотні 20 лютого у Колодистенській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено лінійку – реквієм «Незламний дух воскрес у серці кожнім», яка розпочалася виконанням  Гімну України та хвилиною мовчання.

     Під час лінійки відбулася тиха акція «Ангели пам’яті». Діти розмістили власноруч виготовлених  паперових ангелів біля символічних крил із свічок, в знак пам’яті та подяки за подвиг тих героїв, які віддали своє життя за наше майбутнє.

      Протягом тижня, до цього дня, проходив конкурс плакатів та малюнків «Героям Небесної Сотні», в якому прийняли участь учні 2-11 класів.

      У всіх класах пройшли виховні заходи, приурочені вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні: виховні години «День пам’яті Небесної Сотні», «У нашій пам’яті вони назавжди залишились», «Тернистий шлях до свободи» (для учнів 3-4 класів); години спілкування «Сучасні борці за єдність України»  інформаційний захід «Герої не вмирають…Просто йдуть..» (для учнів 5-7 класів); «Зима, що нас змінила» (для учнів 8-9 класів), година пам’яті  «Вони завжди у наших серцях» (для учнів 10-11 класів).

      Психолог школи Подолян Т.О. з учнями групи продовженого дня виготовили «Дерево пам’яті та надії» і провела тренінг «Ціна людського життя».

   

 « повернутися до списку новин