Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Про поїздку до Буцького каньйону

     Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, а саме: фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту – це День фізичної культури і спорту в Україні.

     В Уманському районі в Оксанинській школі понад 17 років функціонує туристичний гурток «Екстремали», керівник Линюк Михайло Анатолійович. Вихованці даного гуртка є неодноразовими переможцями обласних змагань з пішохідного туризму та орієнтування на місцевості. Свою вправність члени гуртка неодноразово демонстрували під час проведення районних свят, готуючи майстер-класи та показові виступи для дітей району.

     З метою підготовки до обласних змагань з пішохідного туризму та орієнтування на місцевості відділ освіти, молоді та спорту надав можливість вихованцям гуртка «Екстремали» побувати в Буцькому каньйоні. Подорож тривала із 06 по 08 вересня.

     Усі діти змістовно провели час.  Під час перебування в каньйоні вихованцями гуртка здійснено скельні підйоми на підготовлених маршрутах з верхньою та нижньою командною страховкою. Оглянуто та досліджено місцевість каньйону в районі водоспаду, старого млина, зруйнованої ГЕС та карєру.

     З учнями були вчителі: керівник туристичного гуртка Линюк М. А. та вчитель Євдєєва Я. М.

     Командний склад учнів: Балинець Анна – 9 кл., Жарун Мирослава – 8 кл., Грицищук Анастасія – 8 кл., Луценко Артем – 5 кл., Моток Дарія – 5 кл., Нагорна Тетяна – 5 кл., Науман Анжеліка – 5 кл., Хом’яченко Максим – 5 кл.

     Відпочинок вдався на славу! Шановні учні, запрошуємо Вас до цікавих подорожей рідним краєм!« повернутися до списку новин