Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Змагання з волейболу

   16 лютого 2019 року за підтримки Уманської райдержадміністрації  та районної ради у спортивній залі Кочубіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено перший етап обласних змагань з волейболу серед депутатів всіх рівнів, державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування на кубок голови Черкаської обласної державної адміністрації,  які мали за мету пропаганду здорового способу життя, розвиток фізичної культури і спорту серед населення.

   Головним завданням змагань було залучення депутатів усіх рівнів, державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування до занять фізичною культурою і спортом, зміцнення здоров’я, підвищення спортивної підготовленості, а також відбору кандидатів до збірних команд області та надання їм ігрової практики для участі у Всеукраїнській Спартакіаді серед депутатів всіх рівнів та Всеукраїнській Спартакіаді серед державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

    Згідно регламенту, команда Уманського району змагалася з представниками команд Тальнівського та Маньківського районів. Наші спортсмени здобули перемогу в Тальнівської команди та отримали поразку в Маньківської команди. Не дивлячись на поразку команда Уманського району отримала можливість захищати честь району у другому етапі змагань.

      Вітаємо команду з перемогою!   Дякуємо організаторам за підготовку та проведення змагань, гравцям за захоплюючу гру та бажаємо успіхів у наступному етапі.« повернутися до списку новин