Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Про засідання районного методичного об’єднання вихователів закладів дошкільної освіти

     Відповідно плану роботи відділу освіти, молоді та спорту Уманської РДА на 2019/2020 навчальний рік 22 жовтня 2019 року на базі Іванівського дошкільного навчального закладу «Капітошка»,  відбулося методичне об’єднання вихователів на тему «Пісочна терапія, як засіб створення психологічного комфорту в дитячому колективі».

    СУШКЕТА С.В., завідувач Іванівським ДНЗ «Капітошка», виступила з вітальним словом та презентувала заклад учасникам засідання.  Розкрила питання щодо використання пісочної терапії в закладі дошкільної освіти.

    ЮРЧЕНКО В.М., вихователь Іванівського  ДНЗ «Капітошка», провела практичну частину заходу, присутні мали змогу побачити фрагменти піскової терапії: ігри з сухим піском, ігри з мокрим піском та ігри на столі для піскової терапії. Також вихователь організувала  роботу арт-терапії  для дітей з особливими освітніми потребами.

     ХРИПУН Г.М., вихователь-методист Родниківського ДНЗ «Роднічок», провела тренінг для учасників засідання «Чудеса на піску». Метою якого було сприяти розвитку творчого потенціалу, уяви, фантазії, міжособитсісним взаєминам, збереженню та зміцненню фізичного і психічного здоров?я. А також розвитку пізнавальних процесів, тактильно-кінетичної чутливості та сенсорики, розвитку мовлення та дрібної моторики рук, розвитку художніх здібностей, естетичного смаку.

     ВАСИЛЕНКО С.М., методист РМК відділу освіти молоді та спорту Уманської РДА, виступила з питанням «Обов’язки вихователя щодо охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладах дошкільної освіти».

     Під час проведення підсумків методичного об'єднання педагоги зазначили, що дана тема є актуальна та багаторічна практика свідчить, що ігри з піском позитивно впливають на емоційне благополуччя дітей.« повернутися до списку новин