Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Запалимо свічку пам’яті

   Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави.

  Голодомор забрав життя мільйонів людей. Невідома навіть точна цифра. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них.

   Напередодні Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті померлим від голоду», приуроченій 85 річниці голодомору 1932-1933 років в Україні в Полянецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшло ряд заходів.

     Класними керівниками проведені години спілкування, круглі столи «Моторошні дні в історії українського народу». В шкільній бібліотеці протягом тижня діти переглядали книжкову виставку «Голодний 1933-й», мали змогу переглянути книгу пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років по Черкаській області і знайти там прізвища своїх родичів, які у ті страшні моторошні дні померли від голодної смерті.

   Завершився день скорботи виховним заходом «Запалимо свічки». Учні 9 класу читали вірші,спогади очевидців тієї страшної трагедії, переглянули відеоролик Інституту Національної пам’яті України «Історія гідності. Голодомори», «Де б ти  не був – вшануй померлих від голоду!». А 24 листопада усі учні школи рівно о 16-й годині приєднаються до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті усім померлим від голоду».   

     Нехай ця акція для громадян нашої незалежної держави, співвітчизників за кордоном, для всіх людей доброї волі і чистої совісті стане актом поминальним, актом покаяння і перестороги.« повернутися до списку новин