Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

Освітній ХАБ: «Організація освітнього процесу в позашкільному закладі в умовах змішаного навчання»

   В умовах сучасних реалій перед керівником гуртка стоїть багато непростих викликів. Дистанційне навчання  вимагає безперервного пошуку нових, максимально ефективних форм і методів роботи з вихованцями.

   26 листопада 2020 року у форматі ZOOM-конференції відбувся Освітній ХАБ для керівників гуртків на тему:«Організація освітнього процесу в позашкільному закладі в умовах змішаного навчання».

   В роботі заходу взяли участь 20 керівників гуртків.

   Освітній ХАБ  складався з трьох блоків

  1. Інформаційно-методичний дайжест, на якому методист  Юлія Майдебура надала  інформацію про змішане навчання як напрям сучасної системи позашкільної освіти.
  2. Віртуальний інструктаж , де  керівник гуртка «Польська мова» Вікторія Бабій поділилась досвідом щодо організації  занять  по скайпу, а Тетяна Чепіль, керівник гуртка «Цікава інформатика», розповіла,  як організувати  навчання за допомогою сервісу GoogleMeet.
  3. Презентаційним меседж, в рамках якого керівник гуртка «Народні ремесла» Алла Грицик  ознайомила присутніх з покроковою інструкцією  та лайфхаками  проведення майстер – класів, а Ключенко Ольга, керівник гуртка «Апсайклінг», презентувала  ролик за допомогою програми Movaviclips.

   Заключне слово  взяла директор  ЦДЮТ Вікторія Сироєжко.

   Висловлюємо подяку учасникам освітнього ХАБу. Нехай  отриманні на даному заході  знання та досвід колег   допомагають у нашій нелегкій  повсякденній праці.« повернутися до списку новин