Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

СЕМІНАР ПЕДАГОГІВ-ОРГАНІЗАТОРІВ

   30 жовтня методистом з виховної роботи КЗ «ЦДЮТ» Оленою Миколаївною Омельчук було організовано та проведено дистанційний семінар для педагогів-організаторів Уманського району «Формування життєвих компетентностей учасників освітнього процесу у виховній діяльності сучасного закладу освіти».

   На семінарі виступила Наталія Василівна Бугайчук, методист з виховної роботи КНЗ «Черкаського ОІПОПП ЧОР» із темою «Формування національно-культурної ідентичності учасників освітнього процесу засобами виховної роботи». Дякуємо Наталії Василівні за корисну інформацію та позитивне налаштування до нелегкої педагогічної праці! Методист з виховної роботи КЗ «ЦДЮТ» Олена Миколаївна Омельчук разом з педагогами-організаторами розглянула програму виховної діяльності «Нова Українська школа у поступі до цінностей». Роботу учнівського самоврядування свого закладу в умовах змішаного навчання презентувала педагог-організатор Бабанської ЗОШ Анастасія Вікторівна Нікітенко. Із проектною діяльністю Ліги старшокласників свого закладу ознайомила педагог-організатор Косенівського НВК Людмила Петрівна Марієнко. З методикою організації дистанційної роботи поділилась педагог-організатор Доброводівського НВК Людмила Іванівна Яцюк. Педагог-організатор Бабанської ЗОШ Анастасія Вікторівна Нікітенко розробила для колег веб-квест та надала покрокову інструкцію для його створення. Також спільно з доповідачами семінару було сформовано папку корисних та цікавих матеріалів для виховної роботи та розміщено її на гугл-диску.

   Онлайн-зустріч була щирою та інформативною! Велика вдячність усім учасникам семінару! Бажаємо здоров’я, успіхів і позитиву!« повернутися до списку новин