Відділ освіти, молоді та спорту Уманської Районної Державної Адміністрації

День пам’яті та примирення в Юрківському НВК

     Минають роки. Відлітають у вічність. Але є такі дні, які ніколи не будуть стерті із пам’яті нашого народу. Це 8 та 9 травня 1945 року. День пам’яті та примирення та День Перемоги.

     Війна. За цим коротким і страшним словом – згарища, запеклі бої, зруйновані міста і села, сльози матерів і дітей. На нашу землю війна прийшла раннім світанком 22 червня 1941 року. І тільки ворог ступив на нашу землю, мільйони піднялись, щоб дати йому відсіч. І кожен вірив у світлу перемогу.

    8 травня в Юрківському НВК було проведено тематичну лінійку до Дня пам’яті та примирення. Учні мали змогу заслухати коротку довідку про зміст відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Учасники заходу розповідали вірші та виконали пісню «Маки червоні».

     Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга Світова війна. Ми пам’ятаємо, що агресора зупинили лише спільними зусиллями. Ми пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Це пам’ять робить нас сильнішими. Вона запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.« повернутися до списку новин